statystyki szczegółowe

Aktualności

Powiatowe Zawody Siatkówki

• autor: Lukas., 2011-01-12 20:57

W dniu dzisiejszym w Mogilnie odbyły się Powiatowe Zawody Siatkówki. Ekipy z Mogilna i Bielic wystawiły zarówno drużyny męskie jak i żeńskie. Nasz team podobnie jak LO Strzelno wystawili drużyny męskie. W ekipie żeńskiej zwyciężyła drużyna ZS Mogilno wygrywając 2:0 w setach z ZS Bielice. W kolejnym meczu zagrała nasza drużyna ZSZ Strzelno z ZS Mogilno. W I set przegraliśmy pechowo 25:22. W II secie podopieczni Michała Piotrowicza pewnie pokonali Mogilnian 25:12. Wówczas w setach było 1:1 i zwycięstwo musiało zostać rozstrzygnięte w tie-breaku. Prowadzenie objęli gospodarze, a w chwili gdy było dla nich 5:4 nasza drużyna zdobyła punkt, który najpierw został zaliczony przez sędziego, a po chwili zmienił decyzję na korzyść gospodarzy (ZS Mogilno) zarządzając powtórkę. W powtórce punkt zdobyli Mogilnianie i odskoczyli już na 2 punkty w dodatku mając serw. Gdyby sędzia był obiektywny i nie psuł widowiska sytuacja mogłaby być zupełnie odwrotna. Niestety poziom sędziowania stał na bardzo niskim poziomie, gdyż większość podejmowanych decyzji przez sędziego była bardzo stronnicza. Później odbył się mecz pomiędzy ZS Bielice i LO Strzelno. Wygrał zespół z Bielic 2:0 w setach.

Następny mecz zagrała nasza drużyna ZSZ Strzelno z LO Strzelno. Chłopacy podłamani przegraną w taki sposób nie potrafili skupić się w meczu z LO i przegrali 2:0 w setach.

W taki oto sposób nasza ekipa zajęła IV miejsce. Z kolei w meczu finałowym ZS Bielice pokonały 2:1 ZS Mogilno i awansowali do etapu wojewódzkiego.